Ana Sayfa / Edebiyat / Otuz Yedi PDF

Otuz Yedi PDF

Sezin Karameşe tarafından yazılan ve İnkılap Kitabevi tarafından basılan bir öykü kitabı. Kitap hakkındaki diğer bilgilere ulaşmak için Otuz Yedi PDF kitap indir linkine tıklamanız yeterlidir. Kitap 256 sayfadan oluşmaktadır. Fiyatı ise genellikle 25-17 tl arasında değişmektedir.

Otuz Yedi PDF Kitap

“İnsanların hayatında çok önemli iki gün var. Bir, doğdukları gün; iki, sebebini öğrendikleri gün…” 1, 1, 1… 37! Herkes 1 iken o neden 37? Bahar, her şeyden habersiz tekdüze hayatında fani telaşlara kapılmışken bir gün karşı komşusu Deniz’in ani ziyaretiyle değişiyor yaşamı. Anlattıkları deli saçması gibi görünse de nasıl olduğunu anlayamadığı bir şekilde düşüyor bu girdabın içine. Her ipucu yeni bir soruya, her soru yeni bir soruna evrilirken yol gizli bir köy kütüphanesine çıkıyor. Fakat asıl çıkmaz tam da orada başlıyor.

Otuz Yedi PDF Kitap Özet

Küçük, masumane bir çocuk oyunu sanılırken yaşamın en büyük sır kapısının anahtarına dönüşen doğaüstü bir yetenek. 1939’dan 2043’e uzanan beklenmedik bir öykü… Sezin Karameşe, bu ilk romanında satırlara limitsiz hayal gücünün büyülü evrenini çiziyor. Ve okurlarını bitmesini asla istemeyecekleri bir oyuna davet ediyor.

Otuz Yedi pdf kitap arşivi olarak sizlere her türlü kitabın en güncel ve doğru bilgilerini sunmaya devam ediyoruz. Yasal sebeplerden dolayı hiçbir şekilde alakasız reklam ve indirme linki paylaşamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Otuz Yedi PDF Kitap İndir Oku
  • Otuz Yedi pdf kitap indir
  • Otuz Yedi kitap indir
  • Otuz Yedi kitap pdf indir
  • Otuz Yedi kitap oku


Buna da Göz At!

2022 Genel Yetenek Genel Kültür Ezberbozan Türkçe Soru Bankası

Kitabın önsözünde: Sevgili Adaylar, Çeşitli bölüm ve aşamalardan oluşan KPSS de Genel Yetenek içerisinde yer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir