Ana Sayfa / Roman / Paris’te Bir Akşam Pdf Kitap İndir Oku

Paris’te Bir Akşam Pdf Kitap İndir Oku

Paris’te bir sinemaya sahip olan Alain Bonnard, son derece nostaljik biridir. Kendi nitelik kavrayışından ödün vermeyen Alain’in sinemasında patlamış darılara, büyük boy kolalara ve gişe rekorları kıran Hollywood filmlerine yer yoktur. O, insanların hayal dünyasını zenginleştiren filmleri seçim etmekte ve sinemasına gelen seyircilerin çoğunu hoşlanmaktadır. Özellikle de her çarşamba gelip on yedinci sıraya oturan büyüleyici ve çekingen kırmızı mantolu bayandan beğenmektedir. Acaba kırmızı mantolu kadının nasıl bir hikâyesi vardır?

Bir akşam, Alain cesaretini toplar ve bu enteresan hoşu bir akşam yemeğine davet eder. Romantik bir hikaye başlarken aynı zamanda karmaşık olaylarda beraberinde gelir: Cinéma Paradis, Allan Wood’un yeni filmi Paris Hatıraları’nın çekileceği mekânlardan biri olacaktır. Ünlü Amerikalı rejisörün en beğendiği oyuncu olan Solène Avril, bu sinemayı çocukluğundan beri öğrenmektedir ve filmin orada çekilmesini kafasına koymuştur. Alain, hoş oyuncuyla tanıştığında ona büyük hayranlık dinler. Birden bu sinema ve sahibi insanların gözdesi olur ve salonun daha önceki kadife koltukları her akşam seyircilerle dolup taşmaya başlar.

Fakat Alain’in yeni âşık olduğu sırlı bayan ortadan kaybolmuştur. Bu yalnızca bir rastla müdür? Beğendiği kişiyi arayamaya çalışan Alain, kendisini belki hiçbir senaryonun sunamayacağı kadar sürprizlerle dolu bir hikayenin içinde bulacaktır.Buna da Göz At!

Soğuk Kahve Pdf Kitap İndir Oku

Sımsıcak bir kahveden yükselen hoş kokular eşliğinde sevinçli bir okuma taahhüt ediyor Soğuk Kahve. İronik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir