Ana Sayfa / Edebiyat / Seçilmişler PDF

Seçilmişler PDF

Haluk Özdil tarafından yazılan ve Destek Yayınları’nın basmış olduğu bir edebi öykü kitabı. Seçilmişler PDF kitap indir linkine tıklayarak kitap hakkındaki bilgilere ulaşabailirsiniz. Kitap ciltsizdir ve 208 sayfadan oluşmaktadır. Fiyatı ise 27-16tl arasında değişebilmektedir. Amerika’daki 51. bölgeden başlayıp Türkiye’ye kadar uzanan bir konuyu anlatmaktadır.

Seçilmişler PDF Kitap Özet

Arka Kapak Yazısı: Başka bir dünya daha vardı hayatımızın tam ortasında; karanlık ve bilinmeyenlerle dolu… Oda boştu, telaşla açık bırakılmış dış kapıdan bahçeye doğru koştu. Küçük kızı bahçe duvarının kenarında hareketsiz duruyordu. Bu kadarı fazlaydı, kızının yanına yaklaşıp omzundan hafifçe sarstı: “Gizem ne yapıyorsun gecenin bu vaktinde dışarıda?” Küçük kız aniden sıçradı. Tuhaf, donuk bir bakış vardı gözlerinde. “Sakın…” diye fısıldadı. “Onunla konuşurken bana dokunma.” Korkmuştu, neler oluyordu küçük kızına? “Neye üzüldün, hadi anlat annene?” diye sordu, korkuyla dolu bir ses tonuyla. “Benim annem değilsin. Taşıyıcımsın.” Beş yaşındaki Gizem de diğer benzerleri gibi aynı yanıtı vermişti. Gerçekte seçilmiş kristal çocuklardı onlar: Ve bir gün aniden ortadan yok oldular.

Seçilmişler EPUB

 1991 yılında ABD-Cape Canaveral Uzay Üssü’nde Mars’ta keşfedilen bir kratere “Sinop” isminin verilmesiyle başlayan sırlar yumağı önce Nevada’daki 51. Bölge’ye, oradan da Türkiye’ye kadar uzanıyor. Kaybolan kızının peşine düşen çaresiz annenin bir yazardan yardım istemesiyle gelişen olaylar, Türkiye’deki bambaşka bir sırrın ortaya çıkmasını sağlıyor. SEÇİLMİŞLER’i okurken soluksuz kalacaksınız.

Seçilmişler pdf kitap arşivi ile hiçbir edebi eseri kaçırmayın. 7’den 70’e her türlü okuyucuya hitâb eden bütün kitap ve edebi ürünler hakkındaki bilgilere sitemizde ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  • Seçilmişler PDF Kitap İndir Oku
  • Seçilmişler pdf kitap indir
  • Seçilmişler kitap indir
  • Seçilmişler kitap pdf indir
  • Seçilmişler kitap oku


Buna da Göz At!

Yedinci Mühür PDF

Jose Rodrigues Dos Santos tarafından yazılan ve Ebru Sarıkaya Balabanovic tarafından Türkçe’ye çevirilen bir edebi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir