Home / Eğitim / Senin Suçun Değil Pdf Kitap İndir Oku

Senin Suçun Değil Pdf Kitap İndir Oku

Yaşamındaki meseleleri düşün; kıymetsizlik duygun, sana hasar veren ilişkilerinden bırakamayışın, zafersizliklerin, aynı yanılgıları tekerrür tekerrür yapışın, başkalarına şefkatle yanaşırken kendine acımasız oluşun, içindeki kaybolmayan hiddet ve hatta kıskançlıkların…
Bunları yaşamayı sen mi seçtin? Ya da belki de geçmişte yaşadıkların bugün böyle sezmene neden oluyor. Kendini yargılamayı vazgeç, bu işleri daha makûs hale getirmekten başka bir işe haylaz.

Bu kitapla beraber geçmişinin karanlık dehlizlerine doğru bir yolculuğa çıkacağız; içine doğduğun aileden, yaşadığın travmalara kadar, bugün var olan problemlerinin geçmişteki izini vakitceğiz. Çocukken alman gereken sevgi, hürmet ve güveni alamadığın zaman neler olduğunu, zehirli anne baba tutumlarının nasıl imhaya yol açtığını görecek; bazen ehemmiyetsiz sanılan ufak bir travmanın uzun vadeli tesirlerinin çok büyük olduğunu fark ettikçe rahatlayacaksın.

Bu kitap sana mucizeler taahhüt etmiyor, hiçbir şey harikulade olmayacak, ancak şu anki halinden daha iyi sezmen netlikle olası. Birlikte yürüyeceğimiz yolun emeli bu.
Kendine bu talihi vermelisin…


About Mert

Check Also

Hayal Et. Listele. Yap! Pdf Kitap İndir Oku

Mutluluk pek çok şekilde karşımıza çıkabilir. Saçlarımızdaki rüzgarın verdigi his, dostlarla yapılan bir piknik, daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir