Ana Sayfa / Edebiyat / Seninle Tamamlandım Pdf Kitap İndir Oku

Seninle Tamamlandım Pdf Kitap İndir Oku

Psikolojik ebat, fedakarlık,gizemler Crossfire daha ön tasarıdaydı. Gideon ve Eva’nin ergenlikte başlarına gelen tecavüz ikisinin de en acı ortak noktalarıydı.

Eva üvey abisi tarafından kerelerce cinsel istismara maruz kalmıs. Gideon da psikolojik takviye aldıgı kisi tarafindan.

Hoşlandığınız şahıs icin nelerden odun verip nasıl bir şahıs haline dönüşüyorsunuz sualini sorduruyor kitap. Ask her şeyin üstesinden olağanüstü bir biçimde gelmez. Ama baş etmeyi bilirken yanınızdaki şahsın aşkına sahipseniz muvaffak olamayacağınız şey yok.

Hiç yatmayan şehirdi New York; uykusu dahi gelmiyor­du hatta. Yukarıya Batı Yakası’ndaki dairemin ses yalıtımı milyonlarca dolarlık bir maldan beklenen seviyedeydi ama

şehrin sesleri -tekerleklerin aşınmış caddelerdeki ritmik gümlemeleri, havalı frenlerin bezgin yakınmaları ve taksile­rin hiç durmayan klaksonları- içeri süzülüyordu yinede Köşedeki kafeden çıkıp her zaman kalabalık Broadway’e adım atmamla beraber şehrin koşuşturmacası sarıverdi her

yanımı. Manhattan’m bu hengameli karmaşası olmadan nasıl yaşamıştım acaba? Onsuz yaşamayı nasıl muvaffak olmuştum acaba? Gideon Cross’suz. Çenesini ellerimle anladım, suratını avuçlarımın arasına iyice sokuşunu hissettim. Bu kırılganlık ve sevecenlik göste­risi ta içime işledi. Daha saatler evvel onun asla değişmeye­ ceğini ve yaşamımı onunla paylaşmak için çok fazla taviz ver­

mem gerekeceğini düşünüyordum. Şimdiyse, onun cesareti karşısında kendi cesaretimden şüphe duyuyordum.Kendimden arz ettiğimden daha aşırısını mı istemiştim ondan?

Kendim inatla aynı kalırken onu ısrarla evrilmeye zorlamış olabileceğim olasılığı utandırıyordu beni. New York, içine giren her şeyi yutarken, Gideon tüm şehri altın yaldızlı bir tasmayla elinde tutuyordu.Ve benimdi. Parmağında benim yüzüğümü taşısa da buna inanmakta zorlanıyordum bazen.

Gideon asla yalnızca bir adam olmayacaktı. Zarafetle kap­lanmış yırtıcılıktı o, hatalarıyla muhteşemdi. Benim dünyamın merkezi, dünyanınsa merkezlerinden biriydi.Herkesin içinde iblisler vardır.

Gideon’mkiler, o uya­nıkken onun demirden isteminin kafesinde, kilit altınday­dı. Yattığındaysa, benimle paylaşmamakta dayandığı birta­kım can yakan, kötücül kâbuslar halinde belirip ona eziyet ediyorlardı.

Buz gibi laflarının verdiği acıyla büküldü dudaklarım. Gi­deon istediği şeyi alamamaya aşina bir adam eğildi. Ama ba­na erişmesine mani olunmasından ne kadar nefret etse de, o yoksunluk Gideon’ı ilerlemeye zorladığı için beraberdik şuanda. “Biliyorum. Ve sen de bunu yapmama izin verdin, çün­kü beni beğeniyorsun.”

“Sevgiden öte bir şey bu.” Bileklerimi yakalayıp, içimdeki her şeyin teslim oluvermesine neden olan o hükmedici tutumla sıktı.

Sylvia Day, New York Times bestseller listelerine giren,beynelmilel listelerde 1 numara olan kitapların yazarıdır.

Dayın 20’nin üzerinde mükâfatlı kitabı vardır, romanları 40’dan fazla ülkede satılmaktadır. Sylvia Day’in 28 ülkede bestsel­ler listelerinde 1 numara olan kitapları on milyonlarca adet satmıştır.

Bir evvelki yazımız olan Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği – Milan Kundera başlıklı kitabımızda Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği ekitap indir, Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği ekitap oku ve Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.Buna da Göz At!

Tanrı ve Canavarların Düşleri Pdf Kitap İndir Oku

İki dünya amansız bir savaşın eşiğinde. Karou, Kimera başkaldırısının başına geçiyor ve gelecek, artık tamamen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir