Ana Sayfa / Edebiyat / Sevgi Yukarıdan Gelir PDF Kitap İndir Oku

Sevgi Yukarıdan Gelir PDF Kitap İndir Oku

PROFİL KİTAP yayımcılığı ve yazarı Hayati İNANÇ olan 144 sayfalık bir kitap. 12 Nisan 2021 tarihinde yayımlanak bu kitap ile ilgili bilgilere Sevgi Yukarıdan Gelir PDF kitap oku sayfamızda görüntüleyebilirsiniz. Normalde 25 tl olarak satılan bu kitabı indirimde yakalarsanız 15 tl gibi bir bedel karşılığı alabilirsiniz.

 

Sevgi Yukarıdan Gelir PDF Kitap Özet

Hepimiz büyük bir çaba içindeyiz. Kavuşmak için. Sevgilinin izini sürüyoruz. Bizi ona götürecek işaretler arıyoruz. Yürümek istediğimiz yollardan geçmiş âşıklar, şairler yetişiyor imdadımıza; sözleriyle rehber oluyorlar bize. Gökteki yıldızlar gibi onların mısraları; yönümüzü tayin edebilmemiz, kaybolmamamız için yolumuzu aydınlatıp bizi hakikate yöneltiyorlar.

Sevgi Yukarıdan Gelir İndir Oku

“Sevgi Yukarıdan Gelir”de Hayati İnanç, akıcı üslubuyla zarif bir anlatıcı ve hatırlatıcı olarak edebiyatımızın ustalarının baş döndürücü, ruh açıcı, hikmet dolu mısralarını nakledip izah ediyor bizlere. Maksat can evimizi temiz tutabilmek ve Vedûd’un sevgisini orada büyütebilmek…

 

Sevgi Yukarıdan Gelir pdf kitap arşivi sizin için kitap hakkındaki en detaylı bilgileri araştırarak, size aktarmaya devam edecektir. PDF Kitap Arşivi sitemizde, telif haklarına saygın bir yönetim söz konusudur. Bu nedenle, sitemizde asla izinsiz kitap paylaşımı ya da yasal olmayan reklamlara yönlendirme yapılmaz. Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

 

Sevgi Yukarıdan Gelir PDF Kitap İndir Oku, Sevgi Yukarıdan Gelir PDF Kitap Özet, Sevgi Yukarıdan Gelir PDF kitap arşivi, Sevgi Yukarıdan Gelir PDF KitapBuna da Göz At!

Simyacı (Ciltsiz) PDF Kitap İndir Oku

Paulo COELHO tarafından yazılan bu kitap, Portekizce’den Türkçe’ye CAN YAYINLARI tarafından çevirilmiştir. Sitemizde bulunan Simyacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir