Günün En Çok İndirilen PDF Kitapları
Ana Sayfa / Roman / Dünya / Shibumi PDF

Shibumi PDF

Trevanian tarafından yazılan ve E Yayınları tarafından basılan Shibumi(Şibumi) İngilizce’den çevirilmiş bir roman kitabıdır. Shibumi PDF Kitap indir linki ile kitap hakkındaki diğer detaylara bakmayı unutmayın. Kitap 432 sayfadan oluşmaktadır ve fiyatı 40-30tl arasında değişmektedir.

Shibumi PDF Kitap

İnanılmaz ölçüde karışık ve özgün bir roman kahramanı Nicholai Hel. Yarı Rus, yarı Alman asıllı koyu bir Amerikan düşmanı. Şanghay’da doğmuş, bir Japon generali tarafından büyütülmüş; bir Japon bilgesinden de “Go” oyunu öğrenmiş. Bask dili dahil yedi dili ana dili gibi konuşuyor.

Shibumi PDF Kitap Özet

Plastik kartla ya da kurşun kalemle bir insanı rahatlıkla öldürebilecek ustalıkları da edinmiş. Üstün düzeydeki “yakın algılama ” yeteneği yüzünden fotoğrafı bile çekilemeyen bu profesyonel terörist avcısı, terörcü, korkusuz mağaracı, yenilmez savaşçı ve gerçek feylosof, günün birinde emekli olarak yaşadığı şatosundan çıkıyor; amansız ve acımasız bir dövüşe katılmak üzere….

Shibumi pdf kitap arşivi ile hiçbir kitap hakkında geri kalmayın. En son çıkan kitapların bütün detayları ile paylaşıldığı sitemizde aradığınız her türlü kitabı bulabiliriniz.

  • Shibumi PDF Kitap İndir Oku
  • Shibumi pdf kitap indir
  • Shibumi kitap indir
  • Shibumi kitap pdf indir
  • Shibumi kitap oku


Buna da Göz At!

İnci Sokağı PDF Trevanian

Trevaninan’ın yazdığı ve E Yayınları tarafından basılan, İngilizce’den Türkçe’ye çevirilmiş bir edebi roman. İnci Sokağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir