Ana Sayfa / Siyaset / Mustafa Kemal Atatürk / Son Cüret Yılmaz Özdil Pdf Kitap

Son Cüret Yılmaz Özdil Pdf Kitap

Son Cüret Kitap Özeti

Gazeteci ve yazar Yılmaz Özdil son kitabı. Sia Yayın Evinden çıktı. Son Cüret oku ile kitaba ulaşabilir, günümüze ışık tutan, gerçekten cüret dolu bir kitap. 38 yıllık gazetecilik kariyerini ortaya koyduğunu belirten Özdil, Öykü/ Roman tadında harika bir kitaba imza atmış. Araştırma ve tarih bilgisini ciddi anlamda kullanan Özdil, Kemalizm’i benimseyenlerin memnun olacağı bir kitap çıkartmış diyebiliriz.

Son Cüret Ne Anlatıyor?

Milli mücadele ve kahramanların, gerçekçi ve farklı bir dille anlatıldığı kitap, 12 yıl süren bir emek sonucu hazırlanmış. Yazarın inanılmaz kalem dili Son Cüret Yorumları üzerinde de kendini gösteriyor. Onun kelimeleri ile anlatılan bu inanılmaz yorumları okumak bile insana farklı hissettiriyor. Son Cüret PDF indir hizmeti şuan için verilemese de, birkaç ay sonra dijital kitap olarak kullanılabilecektir. O zaman Son Cüret Oku dediğinizde, kitap sizin de parmaklarınızın ucuna, gözlerinizin önüne serilecek. Son Cüret özet olarak, bu ülkenin nasıl, ne şartlarda ve ne gibi emeklerler, kimler tarafından kurtarıldığını anlatıyor. Kısacası bizim atalarımızın, dedelerimizin, nenelerimizin hiç duymadığımız hikayesini, kulaklarımıza fısıldıyor.

Alıntı;

Talihsiz bir kuşağın çocuklarıydılar.

Hayat onları hep mecbur bırakmıştı.

Bıyıkları terlediğinden beri neredeyse bir gün olsun gün yüzü görmemişlerdi, Çanakkale’den Trablus’a, Yemen’den Sina’ya, Balkanlar’dan Kafkaslara vuruşmadıkları coğrafya kalmamıştı.

 

Ve neticede, işte bu daracık odaya sıkışmışlardı.

Kısa süre içinde Son Cüret Pdf formatını bulabilirsiniz. Son Cüret E kitapBuna da Göz At!

Paris’te Bir Akşam Pdf Kitap İndir Oku

Paris’te bir sinemaya sahip olan Alain Bonnard, son derece nostaljik biridir. Kendi nitelik kavrayışından ödün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir