Ana Sayfa / Sağlık-Tıp / Tradisyonel Çin Tıbbı ve Akupunktur Pdf Kitap İndir Oku

Tradisyonel Çin Tıbbı ve Akupunktur Pdf Kitap İndir Oku

Tradisyonel Çin Tıbbı ve Akupunktur, Tradisyonel Çin Tıbbı 3000 senelik bir zaman periyotunda gelişmiştir. 2.Shang hanedanı yarıyılına ait arkeolojik kazılarda Akupunktur iğneleri ve tıbbi mevzuların münakaşasının kaydolunduğu kemikler bulunmuştur.

Genelde tradisyonel Çin tıbbı, özelde ise akupunktur binlerce yıldır uygulanıyor. Çağdaş tıp dünyası ise bu şifa taşıtlarını daha yeni yeni keşfediyor.

Batıda bu mevzuda bir hayli yapıt olmasına karşılık, tradisyonel Çin tıbbı ve akupunktur hakkındaki Türkçe kaynakların rakamı oldukça az. Adı dinlenmesine ve dar da olsa uygulama alanı bulmasına karşın bu mevzu hakkında çok az şey öğreniyoruz.

Elinizdeki kitap, işte bu boşluğu doldurmak emeliyle hazırlandı. Özellikle akupunkturun doğuşundan günümüze uygulama biçimleri, rehabilitasyondaki aktifliği, hangi hastalıklara uygulanabileceği vs. gibi bir hayli mevzu ele alındı. İyileştirirken hasta eden çağdaş tıbba karşı “seçenek” bir tıp dalını daha merak edenler için.

Bir evvelki yazımız olan İnsan nasıl İnsan Olur – Erdoğan Çalak başlıklı kitabımızda İnsan nasıl İnsan Olur epub indir, İnsan nasıl İnsan Olur epub oku ve İnsan nasıl İnsan Olur pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.Buna da Göz At!

Can Boğazdan Çıkar Pdf İndir

Can Boğazdan ÇıkarBeslenme şeklimiz hasta ediyor Bir klinikte yapılan ankette “İnsan niçin hasta olur?” sorusuna; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir