Ana Sayfa / Eğitim / Tüketici Psikolojisi PDF Kitap İndir

Tüketici Psikolojisi PDF Kitap İndir

Kolektif tarafından yazılan ve Beta Yayınları tarafından basılan bu kitapta isminde olduğu gibi tüketici psikolojisi üzerine yazılar mevcuttur. Tüketici Psikolojisi PDF kitap indir butonuna basarak kitapla ilgili diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Kitap 362 sayfadan oluşmaktadır. İnternet üzerinden almak istediğinizde ise fiyatı 50-40tl arasında değişmektedir.

 

Tüketici Psikolojisi PDF Kitap

Otomatik ve Bilinçli Bilgi İşleme * Seçim Yapma ve Seçim Zorluğu * Duygular ve Karar Verme * Çocukluktan Yetişkinliğe Tüketici Sosyalleşmesi * Motivasyon * Öğrenme ve Hafıza * Sınıflandırma * Fiyatlandırma * Eylemsizlik, Sadakat ve Alışkanlıklar * Tüketici Psikolojisinde Görsel Unsurlar * Sosyal Medya ve Tüketici Psikolojisi * Mutluluk ve İyi Oluş * Cinsellik ve Toplumsal Cinsiyet * Düzenleyici Odak ve Düzenleyici Uyum * Yorumlama Düzeyi Teorisi

 

 

Tüketici Psikolojisi pdf kitap arşiv sizlere her türlü kaynak ve bilgiyi araştırarak sunmaya devam ediyor. Sitemizdeki her türlü linkte aradığınız sayısız kitap ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 

Tüketici Psikolojisi pdf arsivi, Tüketici Psikolojisi pdf kitap, Tüketici Psikolojisi kitap pdf, Tüketici Psikolojisi kitap indir pdf, Tüketici Psikolojisi kitap pdf indirBuna da Göz At!

Kısmet PDF

Yazarı Tuğçe Işınsu olan ve Feniks Yayınları tarafından basılmış olan bir kişisel gelişim kitabı. Kitap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir