Ana Sayfa / Ekonomi / İnceleme-Araştırma / Uyandıran Rüya Pdf Kitap İndir Oku

Uyandıran Rüya Pdf Kitap İndir Oku

Uyandıran Düş, Geçerli dünya fikri bizlere hayatın enerjik, ancak anlamsız olduğunu söyler.

Hayatta ne kadar sembolik anlam varsa, hepsini insan zekasının yansıttığını ileri sürer. Oysa dünya, katı bilimsellikle açıklanamayacak bir büyü ve sır alemidir.

Sembolist dünya fikri, bize yaşamımızdaki kayıp ebadı tamir eden bir vizyon ihtimali sunar. Bu sezgiyi yine kazanarak, şahsi dramlarımızı arketipler bağlamında yine gözden geçirip düzenleyebiliriz.

Hayat bir düş ise, sıradan rastlalar ve karşılaşmalar bize, kendi manevi gelişimimize dair zengin ve çok suratlı bir ayna meblağ. Arkadaş, düşman, eş, ebeveyn, hatta yoldan geçen insan; hepsi kendimizi anlama arayışında engin hocalar olabilir.

Holistik yaklaşım, mukaddes geometri, astroloji, matematik, kuantum fizik, mitoloji ve çağdaş bilimle Jung psikolojisinin belirtilerinden faydalanan bu kitap, yaşamımızdaki anlamlı rastlaların orijinlerine iniyor.

Sembolizm, yaşayan safhanın ince dahisini yansıtan “unutulmuş dil” dir. Hayatta herşeyin birbiriyle irtibatlı olduğu reelinden kaçmak muhtemel değildir.

Rastlalar kapısının arkasındaki büyülü iletişimler, günlük yaşamımızın her alanında karşımızda duruyor.

Hem geçmiş hem de gelecekteki mukadderatımızın açıklanmasını süratlendiren daha geniş ölçekli eforları yakından inceliyor.Buna da Göz At!

Cebi Delik Pdf Kitap İndir Oku

Cebi Delik; Paul Auster’ın eserlerinde, modern insanı en üryan vaziyetiyle görüyor, onunla aramızda aynılıklar, eşlikler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir