Ana Sayfa / Hukuk / Ders Kitapları / Uygulamalarla Veri Bilimi PDF Kitap İndir

Uygulamalarla Veri Bilimi PDF Kitap İndir

Abaküs Kitap yayın evi tarafından hazırlanmıştır ve yazarlıklarını Nezahat BAŞEĞMEZ ile Deniz KILINÇ yapmıştır. Kitabın içeriği ile ilgili detaylara Uygulamalarla Veri Bilimi PDF Kitap sayfasına uğrayarak ulaşabilirisiniz. Enerji yönetiminden sağlık hizmetlerine, insan kaynaklarından tavsiye sistemlerine kadar çeşitli alanlarda bilgiler içermektedir.

 

Uygulamalarla Veri Bilimi PDF Kitap

Dijital dönüşümün etkisi, veri bilimi alanına olan ilgiyi her geçen gün arttırmaktadır. Bu artışa paralel olarak, veri bilimi üzerine kurulan web sitelerinin, üniversitelerde açılan veri bilimi odaklı derslerin, çevrim içi kurslarda sunulan veri bilimi eğitimlerinin, veri bilimi özellikleri içeren ulusal ve uluslararası Ar-Ge projelerinin sayıları da önemli oranda artmıştır.

Uygulamalarla Veri Bilimi PDF Kitap İndir

Günümüzde veri bilimine meraklı olan ve bu alanda bir şeyler yapmak isteyen on binlerce kişi, belirli bir amaç için üretilmiş hazır veri kümelerini indirmekte ve bunlar üzerinde veri bilimi uygulamaları gerçekleştirmektedir. Bu sürecin birçok avantajı olsa da, başından sonuna kadar tanımlanmış bir senaryo ortada olmadığı için kişinin veri bilimi çözümlerini neden yaptığı ile ilgili kafasında sürekli eksik parçalar kalmaktadır. Bu soruna çare olabilmek adına yazılan kitapta; Müşteri Hizmetleri, İnsan Kaynakları, Elektronik Ticaret, Sağlık Hizmetleri ve Enerji alanlarında günlük hayatta karşılaşabilecek veri bilimi problemleri senaryolar halinde tanımlanmış ve farklı veri bilimi yaklaşımları kullanılarak çözümleri üzerinde yönlendirmeler yapılmıştır.

 

Uygulamalarla Veri Bilimi PDF Kitap Arşivi olarak sizlere en son çıkan kitapları getiriyoruz. Sitemizde her türlü kitap pdf özeti ve daha fazlasını arayarak bulabilirsiniz.

 

 

Uygulamalarla Veri Bilimi pdf kitap indir, Uygulamalarla Veri Bilimi kitap indir, Uygulamalarla Veri Bilimi kitap oku, Uygulamalarla Veri Bilimi pdf arsivi, Uygulamalarla Veri Bilimi pdf kitapBuna da Göz At!

Açılın Ben Öğretmenim PDF Kitap İndir

Elma Yayınevi tarafından basılan ve yazarının ismi Müjdat Ataman olan bir eğitim kitabı. Açılın Ben …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir