Ana Sayfa / Roman / Dünya / Veronika Ölmek İstiyor PDF

Veronika Ölmek İstiyor PDF

Yazarı Paula Coelho olan ve Can Yayınları tarafından Türkçe olarak basılan bir edebiyat kitabı. Kitap Portekizce’den Haldun Pamir tarafından çevirilmiştir. Veronika Ölmek İstiyor PDF kitap indir linkine basarak kitaba dair diğer  bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kitabın fiyatı 35-20 tl arasında değişmektedir. Kitap 198 sayfadan oluşmaktadır.

Veronika Ölmek İstiyor PDF Kitap Özet

“Paulo Coelho’nun ustalığı, herkese seslenebilmesinden kaynaklanıyor. Sevecen, ama etkili bir öğretmen. Kitapları tüm dünyada 100 milyon satmış olan Coelho’nun şaşırtıcı çekiciliğinin nedeni de bu olsa gerek.”

Veronika, her istediğine sahip görünen, renkli bir yaşam süren, yakışıklı erkeklerle gezip tozan genç bir kadın olmasına karşın, mutlu değildir. Yaşamında bir şeylerin eksikliğini hissetmektedir. Başarısız bir intihar girişiminin ardından, kendine geldiği zaman bir akıl hastanesindedir. Üstelik çok kısa bir ömrü kaldığını öğrenir. Zaten ölmek isteyen Veronika bu süreçte, başka dünyaların insanlarını tanırken kendisini de keşfetmeye başlar…

Veronika Ölmek İstiyor EPUB

Paulo Coelho’nun ülkemize yakın bir coğrafyada, Bosna ve Slovenya’da geçen Veronika Ölmek İstiyor adlı romanı, var oluşumuzun her dakikasına yaşam ile ölüm arasında bir seçim olarak yaklaşıyor. Toplumun alışılmış kalıplarının dışına çıkan, farklı düşünceleri yüzünden önyargıları göğüslemek zorunda kalan insanları anlatıyor.

Veroniko Ölmek İstiyor pdf kitap arşivi ile bunun gibi pek çok kitap özeti ve bilgilerini sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. En son yayınlan kitaplar hakkındaki güncel bilgilere ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz.

  • Veroniko Ölmek İstiyor PDF Kitap İndir Oku
  • Veroniko Ölmek İstiyor pdf kitap indir
  • Veroniko Ölmek İstiyor kitap indir
  • Veroniko Ölmek İstiyor kitap pdf indir
  • Veroniko Ölmek İstiyor kitap oku


Buna da Göz At!

Korona Günlüğü Karantina Günlerinden Geçmişin Türkiye’sine: Bir Memleket Hikayesi PDF

Fikret Toksöz tarafından yazılan ve Lejand Kitap tarafından basılan bu kitap pandemi ve sosyal hayata …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir