Ana Sayfa / Edebiyat / Yalnızım Çünkü Sen Varsın PDF

Yalnızım Çünkü Sen Varsın PDF

Kahraman Tazeoğlu tarafından yazılan ve Yediveren Yayınları tarafından basılan bir öykü kitabı. Yalnızım Çünkü Sen Varsın PDF kitap indir linkine basarak kitabın hakkında diğer detay ve bilgilerin olduğu sayfaya ulaşabilirsiniz. Kitap 224 sayfalıktır. İnternet üzerindeki fiyatı ise 30-18tl arasında değişmektedir.

Yalnızım Çünkü Sen Varsın PDF Kitap

“Yarına kalmanın adıydı belki yanında kalmak. Yanındayken bile bile kaybolmak… Bundan zerre korkmamak. Şimdi onu özlemek bile içinde bir bedel taşıyor. Ruhuna dokunamadığın kanına dokunuyor.” Şiirleri ve romanlarıyla kalplerinize dokunan Kahraman Tazeoğlu Yalnızım Çünkü Sen Varsın ile bu kez aşktan öteye geçiyor. Başka hayatların dokunuşlarıyla tamamlanan bir karakteri doğuran Tazeoğlu, öncesiz ve sonrasızlığını keşfedecek olan Efil’in rehberliğinde histerik bunalımlara düşen talihsiz ruhlara kendinizden daha yakın olmanızı sağlıyor. Yalnızlığımızı tek bir bedenle sınırlandırmamıza ve aşkı adadığımız kişiyle derecelendirmemize rağmen insan olarak acılarımızın benzerliğiyle aslında ne kadar da yalnız olmadığımızı göreceksiniz.

Yalnızım Çünkü Sen Varsın PDF Kitap Özet

Yazar Hakkında: 10 Ağustos 1969 yılında İstanbul’da doğdu. Tahsil hayatını İstanbul’da tamamladı. 80’li yılların sonuna doğru şiir yazmaya ve yazdıklarını bir defterde toplamaya başladı. 1993 yılında Radyoculuk yapmak üzere mikrofon başına geçti. Yerel, Bölgesel ve Ulusal Radyolarda program yapımcılığı ve sunuculuğu, şiir programı, haber spikerliği ve Program Yönetmenliği yaptı. 2001 yılında ilk kitabı olan ” seni içimden terk ediyorum” adlı eseri yazdı. Şiirle başladığı edebiyat yolculuğu, roman, deneme ve hikaye kitaplarıyla devam etti. Başta üniversiteler olmak üzere pek çok kurum ve kuruluştan ödüller aldı.

Yalnızım Çünkü Sen Varsın pdf kitap arşivi ile hiçbir kitaptan eksik kalmayın. Bütün dünya klasiklerinden en popüler modern eserlere kadar, en güncel ve doğru kitap bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz.

  • Yalnızım Çünkü Sen Varsın PDF Kitap İndir Oku
  • Yalnızım Çünkü Sen Varsın pdf kitap indir
  • Yalnızım Çünkü Sen Varsın kitap indir
  • Yalnızım Çünkü Sen Varsın kitap pdf indir
  • Yalnızım Çünkü Sen Varsınkitap oku


Buna da Göz At!

2022 Genel Yetenek Genel Kültür Ezberbozan Türkçe Soru Bankası

Kitabın önsözünde: Sevgili Adaylar, Çeşitli bölüm ve aşamalardan oluşan KPSS de Genel Yetenek içerisinde yer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir