Ana Sayfa / Çocuk Kitapları / Roman / Yasak Meyve pdf kitap oku indir

Yasak Meyve pdf kitap oku indir

Gizeme dışı bir hoşluğu olan Lottie, ufak bir sahil kasabasında yaşayan Koridordan ailesinin himayesi altında, konutun büyük kızı Celia’yla kardeş gibi gelişmiştir. Sakin ve kumpaslı yaşamları kasabadaki büyüleyici Arcadia Konutu’ne bohem sanatçıların taşınmasıyla değişmeye başlar. Kasabalılar tarafından skandal sayılabilecek bir dizi hadise yaşandıktan sonra Celia okumak için konuttan böler. Ancak Celia’nın kolunda nişanlısıyla kasabaya döndüğü gün, en yakın dostu Lottie’nin vicdanının trajediyi olur…

İki dostun yollarının ufalamasından elli sene kadar sonra Arcadia Konutu’ni yenilemek için kasabaya Daisy isminde genç bir bayan kazanç. Daisy terk edilmiş, bebeğiyle yapyalnız kalmıştır. O hoş konutun sihrine kapılan genç bayan hem bir anne olarak eforlu olmayı ve yine hoşlanmayı hem de büyük bir aşkın vicdan sızlatan gizemlerini keşfedecektir.

Denizden esen esintiler gibi, taze elmalar gibi kokan, insanı aşka davet eden, tebessümdüren ama bir o kadar da hüzünlendiren unutulmaz bir hikâye…Buna da Göz At!

Ulysses pdf kitap oku indir

Joyce, 1904’te Nora Barnacle adında bir genç kadınla tanışmıştı. (Nora Barnacle ile 1931’de, evliliğe karşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir