Ana Sayfa / Roman / Dünya / Yedinci Mühür PDF

Yedinci Mühür PDF

Jose Rodrigues Dos Santos tarafından yazılan ve Ebru Sarıkaya Balabanovic tarafından Türkçe’ye çevirilen bir edebi roman kitabı. Pegasus Yayınları tarafından basılmıştır. Yedinci Mühür PDF kitap indir linkine tıklayarak kitaba dair diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Kitap 496 sayfadan oluşmaktadır ve cilt tipi karton kapaktır. Ortalama  fiyatı 80 tl olan bu kitabı indirimle 40 tl’ye kadar bulabilirsiniz.

Yedinci Mühür PDF Kitap Özet

KIYAMET GELDİ. DÜNYA PETROL REZERVLERİ HIZLA AZALIRKEN İNSANLIĞI SADECE GİZEMLİ BİR BULUŞ KURTARABİLİR. 

Antarktika’da bir bilim adamı öldürülür ve Interpol, cesedin yanına bırakılan nottaki kutsal bir sır olan iki bin yıllık bir gizemi, 666 sayısını deşifre etmesi için Tomás Noronha’yla temasa geçer. 

Bu numarayı çevreleyen gizem, Kodeks 632 ve Tanrı’nın Formülü romanlarının ünlü araştırmacısı Tomás’ı, insanlığın en korkutucu anı olan Kıyamet’le yüzleşmek üzere, Portekiz’den Sibirya’ya, Antarktika’dan Avustralya’ya uzanan nefes kesici yeni bir maceraya sürükleyecektir. 

Yedinci Mühür EPUB

Gerçek ve güncel bilimsel bilgilere dayanan bu roman, petrol krizi, ekoloji, küresel ısınma ve gezegenimizin geleceğini tehdit eden politik ve ekonomik çıkarlar gibi önemli çağdaş temaları ele alıyor. Okurların, başından sonuna kadar elinden düşüremeyeceği muhteşem bir gerilim kitabı olan Yedinci Mühür hepimizi yakından ilgilendiren acı gerçeklerden yola çıkılarak kaleme alınmış, uluslararası entrika ve komplolarla dolu bir roman. 

José Rodrigues dos Santos gerilim alanındaki ustalığını gösterdiği Yedinci Mühür’de çok katmanlı bir gizem ağı örerek okuru kıskıvrak yakalıyor.”
Visão 

“Okuru içine çekip son sayfaya kadar rahat bırakmayan bir roman. Kitaptaki tehditlerin hayal ürünü değil, gerçek olması ise gerilimin dozunu iki katına çıkarıyor.” 

 “José Rodrigues dos Santos Yedinci Mühür’de dünyanın son zamanlarda karşı karşıya olduğu en büyük tehlikeleri müthiş bir ustalıkla bir gerilim romanına çevirmiş. Küresel ısınma ve petrol sorunu hakkında bilgi edinmek isteyenlerin başka bir kitap okumasına gerek yok.” 

Yedinci Mühür PDF Kitap arşivi sizlere en son çıkan ve en popüler kitapları sunmaya devam ediyor. Aradığınız bütün kitap bilgi ve detayları için sitemizi tercih etmeye devam edebilirsiniz.

  • Yedinci Mühür PDF Kitap İndir Oku
  • Yedinci Mühür pdf kitap indir
  • Yedinci Mühür kitap indir
  • Yedinci Mühür kitap pdf indir
  • Yedinci Mühür kitap oku


Buna da Göz At!

Korona Günlüğü Karantina Günlerinden Geçmişin Türkiye’sine: Bir Memleket Hikayesi PDF

Fikret Toksöz tarafından yazılan ve Lejand Kitap tarafından basılan bu kitap pandemi ve sosyal hayata …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir