Ana Sayfa / Eğlence-Mizah / Çizgi roman / Yeraltı Öyküleri PDF

Yeraltı Öyküleri PDF

Ersin Karabulut tarafından yazılan ve İnkılap Yayınevi tarafından basılan bir çizgi roman. Kitap hakkındaki diğer bilgilere ulaşmak için Yeraltı ÖykülerPDF kitap indir linkine tıklamayı unutmayın. Kitap 152 sayfadan oluşmaktadır. İnternetteki fiyatı ise 60-40tl arasında oynamaktadır.

Yeraltı Öyküler PDF Kitap

Gerçekçi çizimler ve fantastik hikayelerin Edgar Allan Poe tadında bir birleşimi. Le Monde Küçük bir başyapıt. Özellikle Black Mirror sevenler için. Telerama Hasarsız çıkamayacağınız karanlık masallar… Bu albüm, Ersin Karabulut’un bütün yeteneğini gözler önüne seriyor. Le Figaro İnançlar, yeni teknolojiler, bir virüs ya da aile prangaları yüzünden özgürlüklerimizden vazgeçersek toplumumuza ne olur?

Yeraltı Öyküler PDF Kitap Özet

Birbirimize yalan söylemeden yaşamamız mümkün mü? Alıştığımız her şey normal midir? Ersin Karabulut’un son yirmi yıldır çeşitli dergilerde yazıp çizdiği Yeraltı Öyküleri, Fransa’da yoğun ilgi gören iki kitap haline geldikten sonra, çizerin en sevdiği öykülerden oluşan seçkisiyle nihayet Türkçe olarak sevenleriyle buluşuyor.

Yeraltı Öyküler pdf kitap arşivi sizlere her türlü kitap bilgi ve detaylarını getirmeye devam ediyor. Eski ve ya yeni, dünya klasikleri ve ya modern eserler, kısaca aradığınız her türlü kitap hakkında bilgiye ulaşabileceğiniz sitemiz hizmetinizde.

  • Yeraltı Öyküler PDF Kitap İndir Oku
  • Yeraltı Öyküler pdf kitap indir
  • Yeraltı Öyküler kitap indir
  • Yeraltı Öyküler kitap pdf indir
  • Yeraltı Öyküler kitap oku


Buna da Göz At!

Bahar Postası Çocuk Çizgi Roman Pdf Kitap İndir Oku

7 yaşında bir çocuğun gözünden dünyayı anlatan, çocukların mektepte bildiklerini pekiştirebilecekleri, okumaktan büyük neşe duyacağı, …

Bir Yorum

  1. İndirme linki görünmüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir