Ana Sayfa / Roman / Dünya / Yirminci Mil PDF

Yirminci Mil PDF

Trevanian’ın yazarlığını yaptığı ve E Yayınları tarafından basılan bir  edebi roman kitabı. Şen Süer Kaya tarafından Türkçe’ye çevirilmiştir. Kitabın sayfa sayısı 288’dir. Yirminci Mil PDF kitap indir linkine basarak kitap hakkındaki diğer detaylara ulaşabilirsiniz. Kitabı internet üzerinde almak isterseniz fiyatı 30-22tl arasında değişmektedir.

Yirminci Mil PDF Kitap

Yirminci Mil;
Amerika efsanesinin arkasındaki acımasız gerçeklerin ve acı yalanların akıl almaz gerilimi ve heyecanı…
Usta bir dokunuş ve sarsıcı bir son…

Yirminci Mil kasabası, ‘hiçbir yer’in ortasındaki gerçekliktir. Bir yabancının kasabaya gelişiyle sorular çoğalırken yanıtlar giderek azalır. Ardından üç yabancının daha, Tanrı’nın bile unuttuğu bu kasabaya gelmesiyle kahramanların ve öykünün tüm gizemi romanı sarar. Öykü sürükleyiciliğin ve rastlantıların akıl almaz armonisini barındırır.

Yirminci Mil PDF Kitap Özet

Western türüne özgü bütün geleneksel malzemeleri kullanarak bir Sonsuz Batı düşününün sonunu Vahşi Batı’yı efsaneleştiren yüzlerce kitap ve filmden daha karanlık ve karmaşık olarak sunan Yirminci Mil; insanı okumaya zorlayan, sayfaları hızla çevirten bir efsanedir.

Yirminci Mil pdf kitap arşivi olarak her türlü kitap bilgilerini en doğru ve güncel bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız. Yasal sebeplerden dolayı indirme linki sitemizde barındırmamaktayız. Anlayışınız için teşekkürler.

  • Yirminci Mil PDF Kitap İndir Oku
  • Yirminci Mil pdf kitap indir
  • Yirminci Mil kitap indir
  • Yirminci Mil kitap pdf indir
  • Yirminci Mil kitap oku


Buna da Göz At!

Seçilmişler PDF

Haluk Özdil tarafından yazılan ve Destek Yayınları’nın basmış olduğu bir edebi öykü kitabı. Seçilmişler PDF …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir