Günün En Çok İndirilen PDF Kitapları
Ana Sayfa / Eğitim / Yoğun Metodla İspanyolca Pdf Kitap İndir Oku

Yoğun Metodla İspanyolca Pdf Kitap İndir Oku

İspanyalı abecesi beş tanesi sesli a,e,ı,o,u ve 24v tanesi suskun olmak üzere yirmi dokuz harften oluşur. Alfabeyi alana getiren harfler, bunların ispanyolca isimleri ve sesli harfler Türkçedeki gibi aynı okunur. Kitap İspanyolca dilini bilmek isteyenler için en iyi kaynaklardan biridir.

İnci Kut, ilk ve orta öğrenimini Ankara Koleji’nde bitirdikten sonra, 1965 senesinde Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Kısmını tamamlamıştır.

Yoğun Metodla İspanyolca Pdf Kitap Detayları Nelerdir?

Görevli olarak üç sene geçirdiği Madrid bölgesinde başlayan İspanyolca eğitiminde, Madrid Üniversitesi’nin İspanyalı Dili Yeterlilik Diplomasını almaya hak kazandıktan sonra, dört sene kaldığı Polonya’da da Varşova Üniversitesi İspanyalı Dili ve Edebiyatı Kısmı’nı tamamlayarak, bu kısmın 1976 senesinde verdiği ilk 5 mezundan biri oldu.

İnci Kut’un 3. Baskısı yapılan “Yoğun Metotla İspanyolca” isimli bu yapıtının dışında, yayınlarımız arasında çıkan diğer kitapları şunlardır: “İspanyalı Dili ve Grameri”, “İspanyolca Fiil Çekimleri”. İspanyalı diline ve kültürüne yaptığı bu hizmetlerinden dolayı 95 yılında kendisine İspanya Kraliyeti’nın “Lazo de Dama” rütbesindeki sivil liyakat nişanı verildi.

Telif hakları ihlali yapmamak adına, kitapların ücretli pdf sürümleri yayınlanmaz. Bu nedenle sitemiz sadece kitabın pdf indir özelliği olup olmadığı konusunda sizlere bilgiler ve özetler sunar. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

pdf kitap indir , kitap indir, pdf kitap oku, pdf drive, pdf indir, kitap indir.Buna da Göz At!

Kısmet PDF

Yazarı Tuğçe Işınsu olan ve Feniks Yayınları tarafından basılmış olan bir kişisel gelişim kitabı. Kitap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir