Ana Sayfa / Edebiyat / Deneme (çeviri) / Zeki Ama Çalışmıyor PDF

Zeki Ama Çalışmıyor PDF

Oğuzhan Uğur tarafından yazılmış ve Hayykitap tarafından basılmış olan bir edebiyat-deneme kitabı. Zeki Ama Çalışmıyor PDF Kitap indir linkine tıklayarak kitabın hakkındaki diğer bilgi ve detaylara ulaşabilirsiniz. Kitap 136 sayfadan oluşmaktadır. İnternet üzerindeki fiyatı ise 16-26tl arasında değişmektedir.

Zeki Ama Çalışmıyor PDF Kitap

Kitap Tanıtım Yazısı:You-Tube’un fenomen ismi Oğuzhan Uğur’un yeni kitabı!ZEKİ AMA ÇALIŞMIYORGülümseten HikayelerUçak fobisinden ilişkilerine, askerlik anılarından üniversite günlerine dek birçok anektodu samimiyetle paylaşan Oğuzhan Uğur için hiciv ustası desek abartmış olmayız. İlk gençliğinde karikatür de çizen Uğur, en ciddi konuları bile eğlendirerek anlatmaya devam ediyor. Siz de hayatın absürtlüğü karşısında kara mizaha sığınıyorsanız, meşhur programı P!NÇ’e de kaynaklık etmiş durum komedisi tadındaki bu hikâyeleri okurken kendinizi gülmekten alıkoyamayacaksınız.

Zeki Ama Çalışmıyor PDF Kitap Özet

(Arka Kapaktan)Yazar Hakkında:Oğuzhan UğurAnkara’da dünyaya gelip, hayatına İstanbul’da devam eden müzisyen, senarist, karikatürist ve film yönetmenidir. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nden mezun olmasının ardından sergi, belgesel ve kısa film çalışmalarına başladı. 2012 yılında ise Çok Şükür isimli albümü ile müzik piyasasına giriş yaptı. Albüm dışında, tekli çalışmaları ile müzik kariyerine devam ederken bir taraftan da yeni mecra You-Tube’da Babala isimli kanalını açarak kendi programını yapmaya başladı. Kısa sürede yaptığı gerek siyasi gerek komedi içerikli programlarıyla sevilerek milyonlara ulaştı.

Zeki Ama Çalışmıyor pdf kitap arşivi olarak sizlere en son çıkan kitaplar hakkında en detaylı ve doğru bilgileri sunmaya devamediyoruz. Telif hakları ve yasal yaptırımlardan dolayı indirme linki sitemize koyamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Zeki Ama Çalışmıyor PDF Kitap İndir Oku
  • Zeki Ama Çalışmıyor pdf kitap indir
  • Zeki Ama Çalışmıyor kitap indir
  • Zeki Ama Çalışmıyor kitap pdf indir
  • Zeki Ama Çalışmıyor kitap oku


Buna da Göz At!

Seçilmişler PDF

Haluk Özdil tarafından yazılan ve Destek Yayınları’nın basmış olduğu bir edebi öykü kitabı. Seçilmişler PDF …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir